Напрямки діяльності «УкрЕнергоМонтаж» (УЕМ)

Широкий спектр робіт з організації проектування, управління проектами, постачання технологічного обладнання, виконання складних будівельних і монтажних робіт.
Будівельно-монтажні роботи

Компанія «Укренергомонтаж» має багаторічний досвід виконання будівельно-монтажних робіт, починаючи від підготовки проектної документації до здачі об'єктів під «ключ». Всі наші технічні та технологічні рішення детально опрацьовані і виконані з урахуванням новітніх вимог і стандартів.

Інжиніринг

Компанія бере на себе відповідальність за управління проектами будь-якої складності, реалізуючи повний комплекс послуг по обґрунтуванню, розробці та реалізації проекту, включаючи поставку об'єктів інтелектуальної власності, обладнання та здачу об'єкта "під ключ" завдяки багаторічному досвіду і різноплановості вже реалізованих проектів.

Проектування

Компанія має унікальний досвід проектування, а в подальшому успішної реалізації та експлуатація об'єктів різного призначення, зокрема атомної енергетики - атомні станції, об'єкт «Укриття» та ін., а також надання послуг з їх обслуговування.

Спеціалізовані роботи

Компанія створювалася як спеціалізоване підприємство для участі в будівництві Чорнобильської атомної електростанції, але за роки, що минули після відомої катастрофи на станції, перетворилася в одне з найбільш авторитетних підприємств в питанні ліквідації наслідків аварії і роботі з усіма аспектами в сфері атомної енергетики.

Виробництво

Компанія має в своєму розпорядженні власну виробничу базу в місті Чорнобиль, до складу якої входять арматурна ділянка, ділянка електро- газосварки, баштовий кран забезпечення укрупненого збирання будівельних конструкцій і вантажно-розвантажувальних робіт, верстатний парк металообробки, відкриті майданчики складування будівельних матеріалів, складські та побутові приміщення.

Cистеми анкерування типу АОК баштових кранів моделі FО 23/В
  • виготовлення металоконструкцій;
  • виробництво незнімної опалубки;
  • виготовлення армокаркасів;
  • виготовлення сітки кладки;
  • виготовлення закладних анкерів для монтажу баштових кранів;
  • виготовлення секцій баштових кранів;
  • виносні майданчики для приймання будматеріалів;
Сертифікати і патенти
Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати детальну інформацію про наші послуги